Po shfaqen krejt 3 përfundimet

Kabëll Karikimi USB-lightning Iphone Hoco X26 Naylon

500 L
Kabëll me veshje najloni dhe koka alumini e bëjne rezistent  gjatë përdorimit për një kohë të gjatë

Kufje Earbuds me Bluetooth Xiaomi Basic 2 Origjinale

Çmimi origjinal qe: 3400 L.Çmimi i tanishëm është: 2900 L.
Shijoni muzikën tuaj të preferuar me cilësi të lartë nga Xiaomi. 12 orë kohëzgjatja e baterisë, me peshë vetëm 4.2 gram shumë të lehta.

Mbajtëse makine Hoco CA74 Universale me magnet

Çmimi origjinal qe: 800 L.Çmimi i tanishëm është: 700 L.
Mbajtëse magnetike Hoco me dizajn praktik me fuqi mbajtëse deri 700gr