CILËSI E GARANTUAR

PRODUKTE ME ÇMIM OFERTE

Përfitoni nga uljet e fundit

Earldom ET-M59 MP3 me Wireless + Karikues / Transmetues FM

Çmimi origjinal qe: 1800 L.Çmimi i tanishëm është: 1200 L.
Earldom ET-M59 karikues + MP3 cilësorë për makina

Ekran 100% Samsung Galaxy S23, S23 PLUS, S23 ULTRA

19000 L29000 L
Zbukuro telefonin tënd Samsung Galaxy S23, S23 Plus dhe S23 Ultra me ekrane origjinale që ofrojnë cilësi të paimagjinueshme dhe mbrojtje të përparuar. Ekrani është përshtatur për të përputhur perfekt me pajisjen tënde, duke siguruar një eksperiencë të përdorimit pa kompromis. Ekrani ynë ofron ndjeshmëri të jashtëzakonshme ndaj prekjes dhe imazhe të krahasueshme me cilësinë e pamjes së drejtë. Blej tani ekrane origjinale për Samsung Galaxy S23, S23 Plus dhe S23 Ultra në dyqanin tonë online dhe përmirëso përvojën tënde me telefonin tënd të preferuar.

Kabëll Karikimi USB-lightning Iphone Hoco X21 Silikoni

Çmimi origjinal qe: 1000 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.
Kabëll elastik që nuk përthyhet nuk këputet leht dhe nuk përdridhet. Përdoret ne temperaturë -50' deri 250'

Kabëll Karikimi USB-micro usb Hoco X21 Silikoni

Çmimi origjinal qe: 1000 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.
Kabëll elastik që nuk përthyhet nuk këputet leht dhe nuk përdridhet. Përdoret ne temperaturë -50' deri 250'.

Kabëll Karikimi USB-Type C Hoco X21 Silikoni

Çmimi origjinal qe: 1000 L.Çmimi i tanishëm është: 800 L.
Kabëll elastik që nuk përthyhet nuk këputet leht dhe nuk përdridhet. Përdoret ne temperaturë -50' deri 250'  

Kronometër magënetik Baseus, zile, matës kohe për kuzhinë

Çmimi origjinal qe: 2000 L.Çmimi i tanishëm është: 1800 L.
E përkryer për gatim, gjumë, sporte në natyrë dhe punë, për t'i bërë punët dhe kohën e pushimit më efikase. Fitoi çmimin e dizajnit Golden Pin Tajvan 2019.

Kufje Earbuds me Bluetooth Xiaomi Basic 2 Origjinale

Çmimi origjinal qe: 3400 L.Çmimi i tanishëm është: 2900 L.
Shijoni muzikën tuaj të preferuar me cilësi të lartë nga Xiaomi. 12 orë kohëzgjatja e baterisë, me peshë vetëm 4.2 gram shumë të lehta.

Kufje Type-C “M65 Special sound” me mikrofon

Çmimi origjinal qe: 1000 L.Çmimi i tanishëm është: 790 L.
Kufje cilësore Hoco Type-C “M65 Special sound”.

Kufje Wireless – Proda Palo Series PD-BE300

Çmimi origjinal qe: 2000 L.Çmimi i tanishëm është: 1700 L.
Kufje cilësore me bluetooth, të cilat ofrojnë rehati maksimale dhe një performancë të lartë të tingullit