Po shfaqen krejt 4 përfundimet

Kabëll Karikimi USB-micro usb Hoco X26 Naylon

490 L
Kabëll me veshje najloni dhe koka alumini e bëjne rezistent  gjatë përdorimit për një kohë të gjatë.

Kover për Samsung S21 Ultra Stil luksi

1000 L
Kover cilësor prej lëkure vegane dhe me veshje metalike tek kamera

Ndërrimi i xhamit të ekranit (touch-it) për Samsung Seria A

2500 L5500 L
Smartal Servis ka si specialitet riciklimin e ekraneve për celularë.