Po shfaqen 13–24 nga 34 përfundime gjithsej

Kabëll Karikimi USB-Type C Hoco X26 Naylon

500 L
Kabëll me veshje najloni dhe koka Alumini e bëjne rezistent  gjatë përdorimit për një kohë të gjatë

Karikues makinash VOTNOT Remax Mobile Alien Series 3.4A-RCC-304

600 L
Karikuesi celular Remax RCC-304 aliens për makinë ka 2 porte USB duke ofruar karikim të shpejtë 3.4

Karikues makine Hoco me një portë karikimi QC3.0

790 L
Karikues i makinës "Z27A Staunch"(Hoco) përshtatës me një portë USB në makinë e cila suporton karikim të shpejtë QC3.0

Kover për Samsung S21 Ultra Stil luksi

1000 L
Kover cilësor prej lëkure vegane dhe me veshje metalike tek kamera

Kronometër magënetik Baseus, zile, matës kohe për guzhinë

1800 L
E përkryer për gatim, gjumë, sporte në natyrë dhe punë, për t'i bërë punët dhe kohën e pushimit më efikase. Fitoi çmimin e dizajnit Golden Pin Tajvan 2019.

Kufje Earbuds me Bluetooth Xiaomi Basic 2 Origjinale

2900 L
Shijoni muzikën tuaj të preferuar me cilësi të lartë nga Xiaomi. 12 orë kohëzgjatja e baterisë, me peshë vetëm 4.2 gram shumë të lehta.

Kufje Wireless – Proda Palo Series PD-BE300

1700 L
Kufje cilësore me bluetooth, të cilat ofrojnë rehati maksimale dhe një performancë të lartë të tingullit